TELEFONNÍ ÚSTŘEDNY - PEKOS

Přejít na obsah
2N® Omega

2N® Omega je moderní komunikační systém, který díky nadstandardním službám výrazně zefektivní práci vašich zaměstnanců. Budete volat zdarma nejen v rámci firmy, ale i mezi vzdálenými pobočkami. Navíc tuto pobočkovou ústřednu kdykoli snadno rozšíříte dle růstu vaší firmy. Zvolte si 2N® Omega Lite s 24 porty nebo 2N® Omega 48 s dvojnásobným počtem portů.
2N® NetStar

2N® NetStar je digitální komunikační systém určený pro efektivní řešení firemní komunikace. Podporuje všechna telefonní rozhraní pro přenos hlasu, která si díky modularitě této telefonní ústředny sestavíte přesně podle vašich potřeb. Kromě toho jsou k dispozici i pokročilé SW aplikace a spousta dalších služeb od nahrávání hovorů až po vybudování kontaktního centra.
2N® NetStar SW

2N® NetStar SW je nástroj určený pro efektivní řešení firemní komunikace. Splňuje vlastnosti IP pobočkové ústředny, virtuální ústředny i interkomového serveru. Nahrazuje tradiční hardwarovou ústřednu. 2N® NetStar SW stačí pouze nainstalovat na své PC a začít telefonovat. Využívá počítačovou síť, tudíž nevyžaduje zvláštní telefonní rozvody
Návrat na obsah